Audition Results

Middle School Band Advanced Track

Region 29, Band, MS

Contest date: Friday, 11/3/2023; Location: Pease Middle School

Results retrieved on 2/29/2024 at 9:22 AM. Latest results posted on 11/4/2023 at 3:08 PM.

Flute, Zone 1

This section posted 11/4/2023 at 1:18 PM. Results are subject to the TMEA appeals process for 72 hours after this time.

This table will scroll left/right if the data will not fit within the screen width.

Section / Audition ID Rank Name School Track: Rank Advance Organization
Flute / 4049_2_1_38 1 Araceli Guerra Vale MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Honor Band
Flute / 4049_2_1_5 2 Sophia Simone Jefferson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Honor Band
Flute / 4049_2_1_6 3 Lydia Ireland Folks MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Honor Band
Flute / 4049_2_1_40 4 Daniella Calderon-Lugo Stinson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Honor Band
Flute / 4049_2_1_27 5 Marco Ortiz Jefferson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Honor Band
Flute / 4049_2_1_19 6 Lydia Pfeiffer Rawlinson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Honor Band
Flute / 4049_2_1_17 7 Carmen Perez Straus MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
Flute / 4049_2_1_37 8 Emmanuel Thomas Bernal MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
Flute / 4049_2_1_34 9 Jay Flores Luna MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
Flute / 4049_2_1_26 10 Lillian Gonzales-Aguero Folks MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
Flute / 4049_2_1_30 11 Arianna Braxton Bernal MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
Flute / 4049_2_1_21 12 Henry Lan San Antonio Basis- Shavano Campus (3A)
Basis Texas
MS Symphonic Band
Flute / 4049_2_1_15 13 Jonah Payne Garcia MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
Flute / 4049_2_1_4 14 Ainsley May Folks MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
Flute / 4049_2_1_31 15 Sanjith Saikumar Garcia MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Alternate
Flute / 4049_2_1_43 16 Izabella Mayhar Stinson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Alternate
Flute / 4049_2_1_11 17 Carlos Adan Luna MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Alternate
Flute / 4049_2_1_23 18 Sophia Regus Jefferson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Alternate
Flute / 4049_2_1_18 19 Alexis Zepeda Stevenson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Alternate
Flute / 4049_2_1_33 20 Victoria Godkin Rawlinson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Alternate
Flute / 4049_2_1_39 21 Kayli Deleon Zachry MS (2C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Flute / 4049_2_1_44 22 Alvin Rios Jefferson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Flute / 4049_2_1_24 23 Sophie Schindler Garcia MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Flute / 4049_2_1_13 24 Angelina Cervantes Pease MS (2C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Flute / 4049_2_1_22 25 Carlos Ortiz Flores Pease MS (2C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Flute / 4049_2_1_42 26 Juan Cano Rhodes MS (2C)
San Antonio ISD
MS
Flute / 4049_2_1_9 27 Abigail Castro Jefferson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Flute / 4049_2_1_8 28 Kylie Shields Garcia MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Flute / 4049_2_1_20 29 Giselle Hernandez Longfellow MS (2C)
San Antonio ISD
MS
Flute / 4049_2_1_2 30 Henry Scheuller San Antonio Basis- Shavano Campus (3A)
Basis Texas
MS
Flute / 4049_2_1_10 31 Analise McHazlett Neff MS (2C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Flute / 4049_2_1_3 32 Edward Jurado Delgado Longfellow MS (2C)
San Antonio ISD
MS
Flute / 4049_2_1_1 33 Isabella Ford Folks MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Flute / 4049_2_1_14 34 Kari Hidalgo Longfellow MS (2C)
San Antonio ISD
MS
Flute / 4049_2_1_41 35 Zoe Munoz Jones MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Flute / 4049_2_1_29 36 Travis Brinkley Vale MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Flute / 4049_2_1_35 37 Sophia Branco TMI Episcopal (1A)
Non ISD 29
MS
Flute / 4049_2_1_28 38 Alvin Mburu Folks MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Flute / 4049_2_1_7 39 Sarah Bustamante Vale MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Flute / 4049_2_1_16 40 Lorena Gallegos Jones MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Flute / 4049_2_1_32 41 Ayden Reyes Rayburn MS (2C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Flute / 4049_2_1_12 Cassidy Rizek Folks MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Flute / 4049_2_1_25 Jayden Antu Jones MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Flute / 4049_2_1_36 Dominic Partida Rayburn MS (2C)
Northside (San Antonio) ISD
MS

Oboe, Zone 1

This section posted 11/3/2023 at 8:00 PM. Results are subject to the TMEA appeals process for 72 hours after this time.

This table will scroll left/right if the data will not fit within the screen width.

Section / Audition ID Rank Name School Track: Rank Advance Organization
Oboe / 4049_3_1_5 1 Camren Rodriguez Rawlinson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Honor Band
Oboe / 4049_3_1_2 2 Jacob Marquess Stinson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Honor Band
Oboe / 4049_3_1_3 3 Jack Gregg Rawlinson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
Oboe / 4049_3_1_4 4 Victoria Castillo Rawlinson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
Oboe / 4049_3_1_1 5 Elizabeth Aghassibake Bernal MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Alternate

Bb Clarinet, Zone 1

This section posted 11/4/2023 at 12:57 PM. Results are subject to the TMEA appeals process for 72 hours after this time.

This table will scroll left/right if the data will not fit within the screen width.

Section / Audition ID Rank Name School Track: Rank Advance Organization
Bb Clarinet / 4049_6_1_26 1 Gabriella Dipp-Gonzalez Garcia MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Honor Band
Bb Clarinet / 4049_6_1_32 2 Gilberto "Tony" Diaz Straus MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Honor Band
Bb Clarinet / 4049_6_1_6 3 Joy Hall Jefferson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Honor Band
Bb Clarinet / 4049_6_1_30 4 Miriam Vazquez Briscoe MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Honor Band
Bb Clarinet / 4049_6_1_21 5 Danielle Jenks Jefferson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Honor Band
Bb Clarinet / 4049_6_1_11 6 Aditya Nemani Rawlinson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Honor Band
Bb Clarinet / 4049_6_1_7 7 Peyton Champion Longfellow MS (2C)
San Antonio ISD
MS Honor Band
Bb Clarinet / 4049_6_1_23 8 Janelle Arizpe Bernal MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Honor Band
Bb Clarinet / 4049_6_1_9 9 Haoyang Lu San Antonio Basis- Shavano Campus (3A)
Basis Texas
MS Honor Band
Bb Clarinet / 4049_6_1_8 10 Sophia Pantoja Vale MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Honor Band
Bb Clarinet / 4049_6_1_1 11 Zoe Wingenter Garcia MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Honor Band
Bb Clarinet / 4049_6_1_10 12 Victor Soberon Lopez Briscoe MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Honor Band
Bb Clarinet / 4049_6_1_3 13 Arianna Bray Straus MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
Bb Clarinet / 4049_6_1_15 14 William Reyes Jefferson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
Bb Clarinet / 4049_6_1_4 15 Oscar Garcia Straus MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
Bb Clarinet / 4049_6_1_18 16 Bella Sanchez Rawlinson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
Bb Clarinet / 4049_6_1_39 17 Luke Salas Stinson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
Bb Clarinet / 4049_6_1_41 18 Micaela Morales Jefferson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
Bb Clarinet / 4049_6_1_37 19 Eddie Adair Vale MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
Bb Clarinet / 4049_6_1_22 20 Mariana Herrera Rudder MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
Bb Clarinet / 4049_6_1_14 21 Klarissa Vasquez Stevenson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
Bb Clarinet / 4049_6_1_31 22 Halie Scroggs Folks MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
Bb Clarinet / 4049_6_1_42 23 Justin Richardson Pease MS (2C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
Bb Clarinet / 4049_6_1_13 24 Jaiden Silva Jefferson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
Bb Clarinet / 4049_6_1_5 25 Andalynn Hernandez Zachry MS (2C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Alternate
Bb Clarinet / 4049_6_1_36 26 David Gomez Folks MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Alternate
Bb Clarinet / 4049_6_1_35 27 Cohen Kinard Garcia MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Alternate
Bb Clarinet / 4049_6_1_25 28 Theodore Welch Folks MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Alternate
Bb Clarinet / 4049_6_1_33 29 Ellis Martinez Briscoe MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Bb Clarinet / 4049_6_1_27 30 Sydney Gomez Stinson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Bb Clarinet / 4049_6_1_28 31 Vianne Harbaugh Garcia MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Bb Clarinet / 4049_6_1_2 32 Isaac Allwein Luna MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Bb Clarinet / 4049_6_1_34 33 Charlie Mascola Garcia MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Bb Clarinet / 4049_6_1_20 34 Jonathan Arroyo-Hernandez Rayburn MS (2C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Bb Clarinet / 4049_6_1_16 35 Arturo Martinez III Pease MS (2C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Bb Clarinet / 4049_6_1_19 36 Aaliyah Smith Rhodes MS (2C)
San Antonio ISD
MS
Bb Clarinet / 4049_6_1_40 37 Sophia Rutola Rawlinson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Bb Clarinet / 4049_6_1_24 38 Diego DeLaRosa Vale MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Bb Clarinet / 4049_6_1_29 39 Madelyn Calbillo Rhodes MS (2C)
San Antonio ISD
MS
Bb Clarinet / 4049_6_1_12 Maximo Lucio Bonham Academy (1C)
San Antonio ISD
MS
Bb Clarinet / 4049_6_1_17 Andres Ordonez Hobby MS (2C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Bb Clarinet / 4049_6_1_38 Christopher Hiatt Jones MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS

Bass Clarinet, Zone 1

This section posted 11/3/2023 at 7:34 PM. Results are subject to the TMEA appeals process for 72 hours after this time.

This table will scroll left/right if the data will not fit within the screen width.

Section / Audition ID Rank Name School Track: Rank Advance Organization
Bass Clarinet / 4049_8_1_5 1 Austin Custer Rawlinson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Honor Band
Bass Clarinet / 4049_8_1_6 2 Oluawashikebomi Balogun Vale MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Honor Band
Bass Clarinet / 4049_8_1_4 3 Sebastian Rios Straus MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
Bass Clarinet / 4049_8_1_1 4 Noah Duke Stevenson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
Bass Clarinet / 4049_8_1_2 5 Audriana Guerrero Folks MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
Bass Clarinet / 4049_8_1_3 6 Evan Delong Bernal MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band

Bassoon, Zone 1

This section posted 11/3/2023 at 7:51 PM. Results are subject to the TMEA appeals process for 72 hours after this time.

This table will scroll left/right if the data will not fit within the screen width.

Section / Audition ID Rank Name School Track: Rank Advance Organization
Bassoon / 4049_10_1_1 1 Leyla Adame Rawlinson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Honor Band
Bassoon / 4049_10_1_3 2 Elliot Cooper Folks MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Honor Band
Bassoon / 4049_10_1_2 Ethan Still Rawlinson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS

Alto Saxophone, Zone 1

This section posted 11/4/2023 at 11:19 AM. Results are subject to the TMEA appeals process for 72 hours after this time.

This table will scroll left/right if the data will not fit within the screen width.

Section / Audition ID Rank Name School Track: Rank Advance Organization
Alto Saxophone / 4049_12_1_29 1 Aiden Dominguez Jefferson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Honor Band
Alto Saxophone / 4049_12_1_12 2 Everly Porter Jefferson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Honor Band
Alto Saxophone / 4049_12_1_13 3 Mykah Guzman Folks MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Honor Band
Alto Saxophone / 4049_12_1_27 4 Nicolas Contreras Rawlinson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Honor Band
Alto Saxophone / 4049_12_1_2 5 Jonah Cummings Connally MS (2C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
Alto Saxophone / 4049_12_1_9 6 Henry Canales Folks MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
Alto Saxophone / 4049_12_1_20 7 Malachi Flores Jefferson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
Alto Saxophone / 4049_12_1_16 8 Ian Villarreal Garcia MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
Alto Saxophone / 4049_12_1_25 9 Dean Caraig Straus MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
Alto Saxophone / 4049_12_1_3 10 River McDonald Jefferson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
Alto Saxophone / 4049_12_1_21 11 Melodie Assimadi Bernal MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Alternate
Alto Saxophone / 4049_12_1_24 12 Arjun Rao Garcia MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Alternate
Alto Saxophone / 4049_12_1_23 13 Gabriel Elliott Garcia MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Alternate
Alto Saxophone / 4049_12_1_1 14 Madison Schindler Garcia MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Alternate
Alto Saxophone / 4049_12_1_11 15 Kaleb Murray Jefferson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Alto Saxophone / 4049_12_1_4 16 Ethan Verastegui Zachry MS (2C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Alto Saxophone / 4049_12_1_18 17 Luke Mata Garcia MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Alto Saxophone / 4049_12_1_28 18 Kathan Bilbe Vale MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Alto Saxophone / 4049_12_1_14 19 Phillip Archer Garcia MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Alto Saxophone / 4049_12_1_7 20 Jovani Leigh Zachry MS (2C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Alto Saxophone / 4049_12_1_8 21 Marcus Vigil Bernal MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Alto Saxophone / 4049_12_1_6 22 Joseph Hinojosa Jefferson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Alto Saxophone / 4049_12_1_17 23 Skylar Carter Luna MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Alto Saxophone / 4049_12_1_22 24 Krista Leal Longfellow MS (2C)
San Antonio ISD
MS
Alto Saxophone / 4049_12_1_15 25 Evan Hoglund Rudder MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Alto Saxophone / 4049_12_1_5 26 Matthew Dunning Stinson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Alto Saxophone / 4049_12_1_30 27 Cu'mora Wilson Neff MS (2C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Alto Saxophone / 4049_12_1_10 Jacob Rivera Hobby MS (2C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Alto Saxophone / 4049_12_1_19 Amarys Ramos Rayburn MS (2C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Alto Saxophone / 4049_12_1_26 Klarissa Serrano Jones MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS

Tenor Saxophone, Zone 1

This section posted 11/3/2023 at 8:48 PM. Results are subject to the TMEA appeals process for 72 hours after this time.

This table will scroll left/right if the data will not fit within the screen width.

Section / Audition ID Rank Name School Track: Rank Advance Organization
Tenor Saxophone / 4049_13_1_5 1 Gavin Andrews Garcia MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Honor Band
Tenor Saxophone / 4049_13_1_3 2 Collin Jenks Jefferson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Honor Band
Tenor Saxophone / 4049_13_1_2 3 Justin Rodriguez Longfellow MS (2C)
San Antonio ISD
MS Symphonic Band
Tenor Saxophone / 4049_13_1_6 4 Andrew Chalmers Garcia MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
Tenor Saxophone / 4049_13_1_4 5 Matteo Hernandez Jefferson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Alternate
Tenor Saxophone / 4049_13_1_8 6 Nathaniel Ybarra Rhodes MS (2C)
San Antonio ISD
MS Alternate
Tenor Saxophone / 4049_13_1_1 7 Oghenetejiri Ighoroje San Antonio Basis- Shavano Campus (3A)
Basis Texas
MS
Tenor Saxophone / 4049_13_1_7 8 Daniel Llamas Rayburn MS (2C)
Northside (San Antonio) ISD
MS

Baritone Saxophone, Zone 1

This section posted 11/3/2023 at 9:15 PM. Results are subject to the TMEA appeals process for 72 hours after this time.

This table will scroll left/right if the data will not fit within the screen width.

Section / Audition ID Rank Name School Track: Rank Advance Organization
Baritone Saxophone / 4049_14_1_2 1 Ethan Rodriguez Bernal MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Honor Band
Baritone Saxophone / 4049_14_1_5 2 Aviana Alvarez Jefferson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
Baritone Saxophone / 4049_14_1_3 3 Roberto Contreras Straus MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
Baritone Saxophone / 4049_14_1_7 4 Conall Cullinan Rawlinson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Alternate
Baritone Saxophone / 4049_14_1_8 5 Jakob Torres Folks MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Baritone Saxophone / 4049_14_1_1 6 Troy Schroeder Jefferson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Baritone Saxophone / 4049_14_1_4 7 Sebastian Torrijos Longfellow MS (2C)
San Antonio ISD
MS
Baritone Saxophone / 4049_14_1_6 8 Dillon Rodriguez Briscoe MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS

Cornet/Trumpet, Zone 1

This section posted 11/4/2023 at 3:08 PM. Results are subject to the TMEA appeals process for 72 hours after this time.

This table will scroll left/right if the data will not fit within the screen width.

Section / Audition ID Rank Name School Track: Rank Advance Organization
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_70 1 Jezreel Lopez Zachry MS (2C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Honor Band
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_66 2 Catarina Escobedo Straus MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Honor Band
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_7 3 Samantha Cipperley Rawlinson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Honor Band
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_37 4 Dominick Cespedes Stinson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Honor Band
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_11 5 Andrew Roth Rudder MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Honor Band
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_24 6 Matthew Garcia Jefferson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Honor Band
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_63 7 Justin Goodlefsky Garcia MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Honor Band
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_25 8 Miguel Aguillon Briscoe MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Honor Band
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_48 9 Carolina Escobedo Straus MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_39 10 Phoenix Gonzales Rudder MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_18 11 Alexander Key Garcia MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_1 12 Sarah Vega Garcia MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_56 13 Lucas Henry Jefferson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_17 14 Jackson Dobbs Garcia MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_34 15 Lilliana Crites Stinson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_77 16 Marco Cerros Luna MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_26 17 Jacob Little Garcia MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_35 18 Savion Lopez Bernal MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_33 19 Aiden Aldaco Rawlinson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Alternate
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_42 20 Matthew Gonzales Rawlinson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Alternate
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_20 21 Qamar Drew Bernal MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Alternate
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_21 22 Aidan Doyle Bernal MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Alternate
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_49 23 David Guzman Vale MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Alternate
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_2 24 Jorge Izquierdo Pease MS (2C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Alternate
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_30 25 Cecilia Arriaga Jefferson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_29 26 Bryant Diaz Rawlinson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_36 27 Joshua Novelo Jefferson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_54 28 Gianni Santonastaso Folks MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_31 29 Amit Kadaba Rawlinson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_28 30 Rylan Tucker Rawlinson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_38 31 Sean Steele Briscoe MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_72 32 Lucas Chapa Garcia MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_76 33 Finn Yokley Rawlinson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_67 34 Parker Wenzel Garcia MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_45 35 Brandon Moreno Vale MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_10 36 Robert Evans Jefferson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_41 37 Cleburn Walker Pease MS (2C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_14 38 Kamden Powell Straus MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_4 39 Jayden DeLaTorre Briscoe MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_51 40 Michael Matos Hobby MS (2C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_58 41 Liam Urbina Jefferson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_9 42 Sebastian Martinez Rhodes MS (2C)
San Antonio ISD
MS
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_22 43 Evan Fox Rawlinson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_32 44 Alejandro Noel Rivas Straus MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_40 45 Samuel Lopez Zachry MS (2C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_69 46 Javier Olivarri Rawlinson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_53 47 Matthew Wesemann Stinson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_52 48 Gibran Martinez Longfellow MS (2C)
San Antonio ISD
MS
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_6 49 Gage Giehll Luna MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_15 50 Riley Giorgio Neff MS (2C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_12 51 Jayden Ochoa Vale MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_62 52 Damien Ortiz Jefferson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_8 53 Joseph Murdola Stevenson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_23 54 Carter Royce Folks MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_60 55 Jeremiah Rodriguez Sipps Pease MS (2C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_43 56 Lily Andrews Garcia MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_59 57 Obed Martinez Jones MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_71 58 Thomas Bradford Garcia MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_55 59 Alberto Nava Folks MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_19 60 Caleb Barrera Folks MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_5 61 Luke Ledesma Garcia MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_50 62 John Swoboda Connally MS (2C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_13 63 Ivan Sanchez Longfellow MS (2C)
San Antonio ISD
MS
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_61 64 Lincoln Torres Garcia MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_57 65 Preslea Wright Folks MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_3 66 D’Aun Knighten Jones MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_44 67 Ethan Reed Hobby MS (2C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_74 68 Edwin Sam Prakash Rawlinson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_16 Rex Combs Stevenson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_27 David Greco Folks MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_46 Jaden Rodriguez Rhodes MS (2C)
San Antonio ISD
MS
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_47 Francisco Gonzalez Rhodes MS (2C)
San Antonio ISD
MS
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_64 Anthony Watson Garcia MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_65 David Salazar Rayburn MS (2C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_68 Ram Narayan San Antonio Basis- Shavano Campus (3A)
Basis Texas
MS
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_73 Kaleb Blackwood Folks MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Cornet/Trumpet / 4049_21_1_75 Asher Eakins Bernal MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS

F Horn, Zone 1

This section posted 11/4/2023 at 11:16 AM. Results are subject to the TMEA appeals process for 72 hours after this time.

This table will scroll left/right if the data will not fit within the screen width.

Section / Audition ID Rank Name School Track: Rank Advance Organization
F Horn / 4049_23_1_15 1 Joseph Cyr Rawlinson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Honor Band
F Horn / 4049_23_1_21 2 Nicholas Cortez Folks MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Honor Band
F Horn / 4049_23_1_16 3 Othon Santillan Zachry MS (2C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Honor Band
F Horn / 4049_23_1_7 4 Nicholas Hinton Zachry MS (2C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Honor Band
F Horn / 4049_23_1_17 5 Adan Rodriguez Bernal MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Honor Band
F Horn / 4049_23_1_14 6 Karam Abdalla Folks MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Honor Band
F Horn / 4049_23_1_13 7 Marlie Garrison Rawlinson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
F Horn / 4049_23_1_20 8 Kayla Dallon Luna MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
F Horn / 4049_23_1_22 9 Christian Valentine Connally MS (2C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
F Horn / 4049_23_1_2 10 Hugh Hearn Luna MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
F Horn / 4049_23_1_19 11 Evan Burton Jefferson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
F Horn / 4049_23_1_3 12 Kyle Espenilla Garcia MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
F Horn / 4049_23_1_10 13 Solomon Sosse Hobby MS (2C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
F Horn / 4049_23_1_12 14 Bradley Hall Folks MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
F Horn / 4049_23_1_23 15 Alexander Huggins Rawlinson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Alternate
F Horn / 4049_23_1_4 16 Jeremiah Martinez Jefferson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Alternate
F Horn / 4049_23_1_1 17 Johnaven Mata Longfellow MS (2C)
San Antonio ISD
MS Alternate
F Horn / 4049_23_1_18 18 Mateo Perez Folks MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Alternate
F Horn / 4049_23_1_9 19 Rylee Allsop Straus MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
F Horn / 4049_23_1_6 20 Carlos Hernandez Rhodes MS (2C)
San Antonio ISD
MS
F Horn / 4049_23_1_24 21 Yaretzi Huerta Straus MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
F Horn / 4049_23_1_11 22 Nicholas Mosqueda Rudder MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
F Horn / 4049_23_1_5 23 Xsylo Martinez Neff MS (2C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
F Horn / 4049_23_1_8 Josiah Balderas Rhodes MS (2C)
San Antonio ISD
MS

Tenor Trombone, Zone 1

This section posted 11/4/2023 at 11:28 AM. Results are subject to the TMEA appeals process for 72 hours after this time.

This table will scroll left/right if the data will not fit within the screen width.

Section / Audition ID Rank Name School Track: Rank Advance Organization
Tenor Trombone / 4049_24_1_3 1 Alyssa Mendez Vale MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Honor Band
Tenor Trombone / 4049_24_1_27 2 Lloyd Devinney Luna MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Honor Band
Tenor Trombone / 4049_24_1_22 3 Marshall Bush Jones MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Honor Band
Tenor Trombone / 4049_24_1_8 4 Ryan Jennings Rawlinson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Honor Band
Tenor Trombone / 4049_24_1_17 5 Rhyse Wright Rawlinson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Honor Band
Tenor Trombone / 4049_24_1_4 6 Peyton Mayfield Luna MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Honor Band
Tenor Trombone / 4049_24_1_25 7 Jaykob Rodriguez Rhodes MS (2C)
San Antonio ISD
MS Symphonic Band
Tenor Trombone / 4049_24_1_15 8 Jacob Garcia Vale MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
Tenor Trombone / 4049_24_1_18 9 Chase Atley Pease MS (2C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
Tenor Trombone / 4049_24_1_7 10 Jacob Lincoln Bernal MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
Tenor Trombone / 4049_24_1_31 11 Gabriel Guzman Pease MS (2C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
Tenor Trombone / 4049_24_1_24 12 Sebastian Olguin Garcia MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
Tenor Trombone / 4049_24_1_10 13 Josiah Walker Luna MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
Tenor Trombone / 4049_24_1_28 14 Brynlee Christensen Bernal MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
Tenor Trombone / 4049_24_1_11 15 Landon Troya Straus MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Alternate
Tenor Trombone / 4049_24_1_14 16 Eden Henderson Rawlinson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Alternate
Tenor Trombone / 4049_24_1_35 17 James Hart Rawlinson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Alternate
Tenor Trombone / 4049_24_1_34 18 David Philpott Garcia MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Alternate
Tenor Trombone / 4049_24_1_9 19 Alan Quintanilla Longfellow MS (2C)
San Antonio ISD
MS
Tenor Trombone / 4049_24_1_16 20 Joaquin Galaz Rawlinson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Tenor Trombone / 4049_24_1_12 21 London Benson Hobby MS (2C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Tenor Trombone / 4049_24_1_5 22 Jordan Gray Garcia MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Tenor Trombone / 4049_24_1_13 23 Bryant Olivares Garcia MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Tenor Trombone / 4049_24_1_21 24 Miguel Navarro Connally MS (2C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Tenor Trombone / 4049_24_1_6 25 Tabitha Ramirez Longfellow MS (2C)
San Antonio ISD
MS
Tenor Trombone / 4049_24_1_23 26 Matthew Mendoza Garcia MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Tenor Trombone / 4049_24_1_19 27 Swastik Satheesh Folks MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Tenor Trombone / 4049_24_1_1 28 Teagan Pharis Garcia MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Tenor Trombone / 4049_24_1_26 29 Joshua Luna Jones MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Tenor Trombone / 4049_24_1_33 30 Myzael Musquiz Bonham Academy (1C)
San Antonio ISD
MS
Tenor Trombone / 4049_24_1_2 Jake Ramos Rhodes MS (2C)
San Antonio ISD
MS
Tenor Trombone / 4049_24_1_20 Alexander Little Garcia MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Tenor Trombone / 4049_24_1_29 shea hernandez Jordan MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Tenor Trombone / 4049_24_1_30 O'Ymarei Franks Hobby MS (2C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Tenor Trombone / 4049_24_1_32 alexander garcia Jordan MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS

Euphonium, Zone 1

This section posted 11/3/2023 at 8:27 PM. Results are subject to the TMEA appeals process for 72 hours after this time.

This table will scroll left/right if the data will not fit within the screen width.

Section / Audition ID Rank Name School Track: Rank Advance Organization
Euphonium / 4049_26_1_10 1 Joaquin Cruz Stinson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Honor Band
Euphonium / 4049_26_1_15 2 sloane baecker Jordan MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Honor Band
Euphonium / 4049_26_1_22 3 Gabriel Pina Vale MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Honor Band
Euphonium / 4049_26_1_16 4 Jayson Garay Jones MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Honor Band
Euphonium / 4049_26_1_9 5 Malachi Davis Briscoe MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
Euphonium / 4049_26_1_23 6 Aaron Wenzlaff Rawlinson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
Euphonium / 4049_26_1_11 7 Greer Browning Hobby MS (2C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
Euphonium / 4049_26_1_8 8 Fernando Palacios Vale MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
Euphonium / 4049_26_1_7 9 Blake Saldana Folks MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
Euphonium / 4049_26_1_18 10 Kaiden Atoui Folks MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Alternate
Euphonium / 4049_26_1_21 11 Louis Perez Bonham Academy (1C)
San Antonio ISD
MS Alternate
Euphonium / 4049_26_1_4 12 Noah Rodriguez Jones MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Alternate
Euphonium / 4049_26_1_1 13 Summer Watt Rawlinson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Alternate
Euphonium / 4049_26_1_6 14 Isaac Ayala Folks MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Euphonium / 4049_26_1_5 15 Jessica Silva Zapata Rhodes MS (2C)
San Antonio ISD
MS
Euphonium / 4049_26_1_19 16 Mayte Garcia Urtado Rhodes MS (2C)
San Antonio ISD
MS
Euphonium / 4049_26_1_17 17 Sophia Longoria Bernal MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Euphonium / 4049_26_1_2 Aaron Berariu Garcia MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Euphonium / 4049_26_1_3 Domenick Pech Connally MS (2C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Euphonium / 4049_26_1_12 Emmanuel Bautista Luna MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Euphonium / 4049_26_1_13 Lenaic Allegrini Bonham Academy (1C)
San Antonio ISD
MS
Euphonium / 4049_26_1_14 Nathaniel Martinez Rawlinson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Euphonium / 4049_26_1_20 Andrew Roska Hobby MS (2C)
Northside (San Antonio) ISD
MS

Tuba, Zone 1

This section posted 11/3/2023 at 8:11 PM. Results are subject to the TMEA appeals process for 72 hours after this time.

This table will scroll left/right if the data will not fit within the screen width.

Section / Audition ID Rank Name School Track: Rank Advance Organization
Tuba / 4049_27_1_9 1 Christian Kailimai Luna MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Honor Band
Tuba / 4049_27_1_11 2 Dylan Liu Folks MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Honor Band
Tuba / 4049_27_1_4 3 Bruno Ruano Connally MS (2C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Honor Band
Tuba / 4049_27_1_17 4 Ayden Rascon Luna MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Honor Band
Tuba / 4049_27_1_15 5 Stant Gordon Vale MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
Tuba / 4049_27_1_2 6 Aaron Rodriguez Jefferson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
Tuba / 4049_27_1_7 7 Alessandro Cortez Rudder MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
Tuba / 4049_27_1_14 8 Carlos Oviedo Rhodes MS (2C)
San Antonio ISD
MS Symphonic Band
Tuba / 4049_27_1_6 9 Brayden Terry Folks MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
Tuba / 4049_27_1_1 10 Matthew Davila Longfellow MS (2C)
San Antonio ISD
MS Symphonic Band
Tuba / 4049_27_1_13 11 Gael Serna De Los Santos Hobby MS (2C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Alternate
Tuba / 4049_27_1_16 12 Dayana Torres Rawlinson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Alternate
Tuba / 4049_27_1_3 13 Gabriel Dominguez Rayburn MS (2C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Alternate
Tuba / 4049_27_1_10 14 Ryan Garcia Rayburn MS (2C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Alternate
Tuba / 4049_27_1_5 Jayden Mendez Jefferson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Tuba / 4049_27_1_8 Michael McCoy Rawlinson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Tuba / 4049_27_1_12 Jose Guerrero Hobby MS (2C)
Northside (San Antonio) ISD
MS

Percussion, Zone 1

This section posted 11/4/2023 at 1:41 PM. Results are subject to the TMEA appeals process for 72 hours after this time.

This table will scroll left/right if the data will not fit within the screen width.

Section / Audition ID Rank Name School Track: Rank Advance Organization
Percussion / 4049_28_1_38 1 Edmund Cyr Rawlinson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Honor Band
Percussion / 4049_28_1_4 2 Christopher Rios Rawlinson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Honor Band
Percussion / 4049_28_1_1 3 Tyler Smith Bernal MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Honor Band
Percussion / 4049_28_1_35 4 Ethan Tullos Rawlinson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Honor Band
Percussion / 4049_28_1_25 5 Finley Reynolds Pease MS (2C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Honor Band
Percussion / 4049_28_1_22 6 Maliek Wilson Connally MS (2C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Honor Band
Percussion / 4049_28_1_44 7 Markus Escalera Pease MS (2C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Honor Band
Percussion / 4049_28_1_43 8 Jose Carrillo Garcia MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
Percussion / 4049_28_1_40 9 Derek Ramirez Jefferson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
Percussion / 4049_28_1_31 10 Max Gonzales Vale MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
Percussion / 4049_28_1_39 11 Daniela Arreola Pease MS (2C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
Percussion / 4049_28_1_36 12 Adelyn Miller Briscoe MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
Percussion / 4049_28_1_9 13 Noelle Solano Jefferson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Symphonic Band
Percussion / 4049_28_1_18 14 Alejandro Martinez Rhodes MS (2C)
San Antonio ISD
MS Symphonic Band
Percussion / 4049_28_1_30 15 Andrea Esparza Luna MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Alternate
Percussion / 4049_28_1_16 16 Benjerman Davis Longfellow MS (2C)
San Antonio ISD
MS Alternate
Percussion / 4049_28_1_29 17 Santos Lara Jefferson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Alternate
Percussion / 4049_28_1_41 18 Levi McKerbow-Burleson Briscoe MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS Alternate
Percussion / 4049_28_1_23 19 Luis Martinez Zachry MS (2C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Percussion / 4049_28_1_2 20 Cash Terrazas Bernal MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Percussion / 4049_28_1_5 21 Aidan Reyes Bernal MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Percussion / 4049_28_1_32 22 Jayden Perry Luna MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Percussion / 4049_28_1_27 23 Jacob Perez Stevenson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Percussion / 4049_28_1_14 24 Aleks Kam Folks MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Percussion / 4049_28_1_46 25 Cassidy Rizek Folks MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Percussion / 4049_28_1_15 26 Aliana Elizalde Briscoe MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Percussion / 4049_28_1_3 27 Tyler Jellick Stinson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Percussion / 4049_28_1_34 28 Mahli Maldonado Rhodes MS (2C)
San Antonio ISD
MS
Percussion / 4049_28_1_19 29 Evelyn Tobar Folks MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Percussion / 4049_28_1_17 30 Johnathan Luna Folks MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Percussion / 4049_28_1_21 31 Troy Jellick Stinson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Percussion / 4049_28_1_24 32 Lauren Ruiz Longfellow MS (2C)
San Antonio ISD
MS
Percussion / 4049_28_1_13 33 Parker Jensen Stinson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Percussion / 4049_28_1_8 34 Amberlyn Lodge Rudder MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Percussion / 4049_28_1_26 35 Tajalah Pashtoon Rhodes MS (2C)
San Antonio ISD
MS
Percussion / 4049_28_1_45 36 Jude Carswell Stinson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Percussion / 4049_28_1_20 37 Alfonso Del Rio Stinson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Percussion / 4049_28_1_12 38 Carlo Cantu Garcia MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Percussion / 4049_28_1_33 39 Soham Bondre Jones MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Percussion / 4049_28_1_11 40 Jacob Ramirez Jefferson MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Percussion / 4049_28_1_6 41 Elijah Flores Straus MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Percussion / 4049_28_1_42 42 Austin Flores Bernal MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Percussion / 4049_28_1_10 43 Anderson Weiss Hobby MS (2C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Percussion / 4049_28_1_7 Landon Alvarado Garcia MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Percussion / 4049_28_1_28 Myles Price Garcia MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS
Percussion / 4049_28_1_37 Nathaniel Guinn Garcia MS (3C)
Northside (San Antonio) ISD
MS